AKTYWIZACJA ZAWODOWA

Nasze narzędzia mają umożliwić znalezienie wykwalifikowanych pracowników.

Wzrost gospodarczy ma wpływ na rynek pracy. Zagrożeniem dla rozwoju gospodarczego Polski jest sytuacja demograficzna. Należy zatem skupiać działania na pozyskiwaniu specjalistów. Nasze narzędzia mają umożliwić znalezienie wykwalifikowanych pracowników.

Serwis dla pracodawców, działów HR i przyszłych pracowników.

Serwis do tworzenia estetycznego CV, z możliwością eksportu do Praca.net.

Stwórz portfolio, które zaprezentujesz pracodawcy.

Serwis video.pl jest skierowany do sektora szkoleniowego.

Skorzystaj z estetycznych wzorów CV za darmo.

Praca.net

Zadaniem serwisu jest prezentowanie ofert zatrudnienia w celu kojarzenia potencjalnych pracowników z pracodawcami. W portalu praca.net użytkownicy będą mogli przeglądać tysiące ofert pracy zamieszczanych przez firmy. Serwis, oprócz ofert zatrudnienia, udostępnia użytkownikom m.in. kalkulator wynagrodzenia, analizy trendów na rynku pracy, porady dotyczące kariery oraz szablony dokumentów rekrutacyjnych. Serwis generuje przychody na pobieraniu opłat za wystawianie ogłoszeń dotyczących zatrudnienia oraz usług dodatkowych polegających na promowaniu publikowanych ofert. Praca.net kieruje ofertę do użytkowników indywidualnych oraz firm. W ramach wzmocnienia pozycji serwisu powstała aplikacja mobilna zawierająca pełną funkcjonalność serwisu.

MojeCV.pl

Zadaniem serwisu jest wsparcie dla portalu Praca.net. Główną funkcją serwisu jest możliwość skorzystania z darmowych wzorów CV, które mogą być wyeksportowane do portalu Praca.net. CV wykonane przez szukających pracę estetycznie prezentuje informacje o jego wykształceniu, umiejętnościach i doświadczeniu zawodowym.

Świeżo upieczeni absolwenci szkół zazwyczaj nie posiadają bogatego doświadczenia zawodowego. Dla nowych absolwentów wzór CV zawiera inne pola niż dla pracownika z doświadczeniem. Użytkownik wybiera zatem wzór, który jest dostosowany do danego etapu kariery. Po wybraniu i uzupełnieniu przygotowanego wzoru CV użytkownik może wykorzystać na swoim profilu w serwisie Praca.net.

Portfolio.com.pl

Serwis wsparcia dla polskich rolników, miejsce do komunikowania się oraz sprawdzania branżowych aktualności.

Żywość wybieramy coraz bardziej świadomie. “Powiedz mi, co jesz, a powiem ci, kim jesteś” napisał Anthelme Brillat-Savarin w swojej książce Fizjologia smaku. Rosnące zainteresowanie zdrowym trybem życia sprawia, że chętniej sięgamy po żywność naturalną, nieprzetworzoną czy z upraw ekologicznych. Gdzie szukać takiej żywności? Najlepiej bezpośrednio od producenta. 

Zadaniem serwisu jest stworzenie przestrzeni dla rolników, gdzie gospodarstwa rolne będą posiadały swój indywidualny profil. Z poziomu użytkownika będzie możliwe korzystanie z czatu oraz forum (komunikacja pomiędzy użytkownikami portalu). Serwis będzie również zawierał wewnętrznego bloga dostępnego dla użytkowników. Zadaniem bloga będzie publikowanie informacji związanych z rolnictwem w Polsce. Profil gospodarstwa będzie zawierał jego opis oraz miał możliwość kojarzenia członków portalu. Ożywienie społeczne poprzez nowe możliwości integrowania środowisk rolniczych będzie miało bezpośredni wpływ na wzrost gospodarczy. Usługi w portalu będą świadczone nieodpłatnie i będą wsparciem dla serwisu polmarket.pl na zasadzie cross marketingu (utwórz konto i uzyskaj dostęp do platformy sprzedażowej zawierającej produkty polskie – polmarket.pl). Serwis Polscyrolnicy.pl ma wspierać Kolagospodyn.pl jako miejsce oferujące składniki najlepszej jakości do wytwarzania gań regionalnych.

 .

Video.pl

Zadaniem serwisu jest wyświetlanie filmów zamieszczonych przez użytkowników. Serwis video.pl jest skierowany do sektora szkoleniowego. Za dostęp do filmów szkoleniowych użytkownik będzie ponosił opłatę, która będzie kierowana do wystawiającego. Video.pl kieruje ofertę do użytkowników indywidualnych oraz firm.

Wzorcv.pl

Zadaniem serwisu jest wsparcie dla portalu mojecv.pl. Główną funkcją serwisu jest możliwość skorzystania z darmowych wzorów CV, które będzie można zaimportować do portalu mojecv.pl.