POLSKIE SERWISY OGŁOSZENIOWE, AUKCYJNE I SKLEPY INTERNETOWE

Portale ogłoszeniowe, seriws aukcyjny, ogłoszenia wykonawców usług.

Sektor zawiera portale ogłoszeniowe, serwis aukcyjny oraz ogłoszenia wykonawców usług, również tych świadczonych drogą elektroniczną. Dopełnieniem sektora są usługi transportu osób i towarów.

Portal dla deweloperów i osób, które szukają nieruchomości na rynku pierwotnym.

Portal ogłoszeniowy z nowymi produktami.

Portal aukcyjny. Licytacje od kwot wywoławczych, cen minimalnych lub kup teraz.

Serwis ogłoszeniowy dla usług. Pozwala znaleźć lokalnego wykonawcę usług.

Serwis ogłoszeniowy, zawierające zweryfikowane okazje.

Serwis dedykowany usługom świadczonym przez internet.

Miejsce do znajdowania transportu osób i towarów.

Deweloperzy.pl

Zadaniem serwisu jest obsługa wszystkich polskich deweloperów. Założeniem serwisu jest kojarzenie deweloperów budowlanych bezpośrednio z potencjalnymi klientami. Komunikacja ta ma odbywać się bez pośredników takich jak agencje nieruchomości. Portal Deweloperzy.pl będzie umożliwiał deweloperowi założenie konta i informowanie klientów o wszystkim, co się dzieje w ramach inwestycji, które deweloper prowadzi. Użytkownicy portalu mogą sprawdzać informacje o inwestycjach, które zakupili, ale także szukać odpowiedniego dla siebie mieszkania, domu, biura, garażu czy magazynu. Serwis generuje przychody na pobieraniu opłat za wystawianie ogłoszeń dotyczących sprzedaży lub wynajmu nieruchomości oraz usług dodatkowych polegających na promowaniu publikowanych ofert.

Esklep.pl

Zadaniem serwisu jest prezentowanie ofert osób prywatnych oraz firm a następnie ułatwienie osobom zainteresowanym kontaktu ze sprzedającym. Poszczególne oferty dodawane przez osoby prywatne lub firmy będą akceptowane przez administrację serwisu, aby następnie przez określony czasu prezentowały się w ofertach. Oferty dodatkowo zostały podzielone na kategorie, odpowiednie filtry zależne od danej kategorii oraz miejscowości. Serwis generuje przychody na pobieraniu opłat polegające na promowaniu i wyróżnianiu publikowanych ofert. Dodatkową funkcjonalnością serwisu będzie możliwość utworzenia własnego sklepu użytkownika na platformie esklep.pl. Esklep.pl kieruje ofertę do użytkowników indywidualnych oraz firm.

Eaukcje.pl

Zadaniem serwisu jest publikowanie aukcji przeprowadzanej za pośrednictwem Internetu. Punktem wyjścia jest zwykle cena wywoławcza, od której zaczyna się licytacja. Potencjalni nabywcy licytują coraz wyższą cenę za oferowany towar. Zakupu dokonuje użytkownik, który w ramach licytacji zaproponuje najwyższą cenę. Klasyczny przypadek aukcji internetowej odpowiada aukcjom prowadzonym w tradycyjny sposób. W aukcji takiej licytowany jest pojedynczy przedmiot lub zestaw przedmiotów. Aukcję wygrywa osoba, która zgłosi najwyższą cenę – pod warunkiem, że jest wyższa lub równa cenie wywoławczej lub cenie minimalnej. Serwis generuje przychody na pobieraniu opłat za wystawianie ogłoszeń oraz za usługi dodatkowe, polegające na promowaniu publikowanych ofert. Eaukcje.pl kierują ofertę do użytkowników indywidualnych oraz firm.

 

Usluga.pl

Zadaniem serwisu jest skojarzenie osób poszukujących określonych usług i wykonawców tych usług. Ogłoszeniodawca dodaje bezpłatnie ogłoszenie i określa swoje potrzeby poprzez wypełnienie ankiety dedykowanej dla danej kategorii usług. Umieszczanie ogłoszeń jest możliwe zarówno dla zarejestrowanych jak i niezarejestrowanych użytkowników. Konto wykonawcy w wersji darmowej ma możliwość ręcznego przejrzenia katalogu ogłoszeń i złożenia oferty. Dla wersji płatnej przewidziane są abonamenty na zdefiniowany okres. W trakcie trwania danego abonamentu wykonawca ma możliwość otrzymywania powiadomień e-mail z nowo dodanymi ogłoszeniami wg zdefiniowanych przez siebie filtrów a także wizytówka jego firmy jest prezentowana w katalogu wykonawców.

Okazja.pl

Zadaniem serwisu jest przekazywanie użytkownikowi informacji na temat wyjątkowych okazji wystawionych zarówno przez osoby fizyczne oraz firmy. W serwisie znajdować się będą wyłącznie atrakcyjne okazje moderowane przez pracowników firmy. Portal jest serwisem ogłoszeniowym. Operator portalu nie jest pośrednikiem w transakcjach, pozwala on jedynie na nieodpłatne wystawianie okazji. Serwis generuje przychody na pobieraniu opłat za wystawianie ogłoszeń oraz usług dodatkowych polegających na promowaniu publikowanych ofert. Serwis generuje przychody na pobieraniu opłat za wystawianie ogłoszeń oraz za usługi dodatkowe, polegające na promowaniu publikowanych ofert. Okazja.pl kieruje ofertę do użytkowników indywidualnych oraz firm.

 

Euslugi.pl

Serwis skierowany jest głównie dla freelancerów z branży informatycznej oraz firm i osób świadczących informatyczne usługi na odległość. Zadaniem serwisu jest skojarzenie wykonawców usług z użytkownikami szukającymi ich pomocy. Użytkownik podaje jakiej usługi szuka, wypełnia ankietę, a następnie jego zgłoszenie jest wysyłane do wszystkich firm które spełniają kryteria. Użytkownik na podstawie wypełnionej ankiety otrzyma oferty w danej kategorii usług świadczonych przez fachowców. W ten sposób zapytanie trafi do wykonawców z okolicy. Zainteresowani wykonawcy odezwą się do użytkownika.

 

Przewozy.pl

Serwis skierowany jest do przewoźników oraz do osób, które szukają transportu. Przewozić można zarówno towary jak i osoby. Działanie serwisu ma na celu zredukowanie kosztów transportu oraz ograniczenie negatywnego wpływu na środowisko naturalne. Dzięki serwisowi ograniczona zostanie liczba pustych przebiegów.