Wsparcie polskiego przemysłu i usług

Sektor wspierający polskie produkty i usługi. Skupiony jest wokół firm polskich, z polskim kapitałem.

Kupuj i sprzedawaj polskie produkty oraz wyroby regionalne. Portal ogłoszeniowy z miłości do tradycji.

Sektor wspierający polskie produkty i usługi. Skupiony jest wokół firm polskich, z polskim kapitałem. Stworzenie systemu łączenia inicjatyw i kooperowania zarówno firm, jak i klientów indywidualnych ma na celu zapewnienie uczciwego wynagrodzenia za najwyższej jakości polskie produkty i usługi.

Miejsce promocji wyrobów regionalnych, wymiany doświadczeń i kultywowania tradycji.

Serwis wsparcia dla polskich rolników, miejsce do komunikowania się oraz sprawdzania branżowych aktualności.

Portal dla reklamodawców, wydawców treści marketingowych oraz copywriterów.

Polmarket.pl

Kupuj i sprzedawaj polskie produkty oraz wyroby regionalne. Portal ogłoszeniowy z miłości do tradycji.

W gąszczu zagranicznych portali postanowiliśmy stworzyć dla nich alternatywę polską platformę ogłoszniową. Dążymy do promocji polskiego kapitału, z tego powodu wprowadziliśmy udogodnienia do wyszukiwania rodzimych firm i regionalnych produktów. 

W odpowiedzi na apel Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Klientów Marka Niechciała powstał serwis ogłoszeniowy, który umożliwia bezpośrednią komunikację z polskimi przedsiębiorcami m.in. producentami żywności. Zależy nam na tym, aby skrócić drogę między producentem a konsumentem, co może mieć bezpośredni wpływ na ożywienie gospodarcze polskich producentów przez zwiększenie dostępności produktów polskich producentów.

Kolagospodyn.pl

Miejsce promocji wyrobów regionalnych, wymiany doświadczeń i kultywowania tradycji.

Inspiracją do powstania serwisu była próba odnalezienia tradycyjnych, polskich potraw i produktów regionalnych. Najlepszym źródłem wiedzy o nich są koła gospodyń. Chcemy pomóc kołom gospodyń znaleźć swoje miejsce w sieci. Osiągniemy to łącząc nowoczesne technologie internetowe oraz polski folklor. Liczymy na to, że gospodynie będą mogły prężniej się organizować, używając nowoczesnych narzędzi.

Polscyrolnicy.pl

Serwis wsparcia dla polskich rolników, miejsce do komunikowania się oraz sprawdzania branżowych aktualności.

Żywość wybieramy coraz bardziej świadomie. “Powiedz mi, co jesz, a powiem ci, kim jesteś” napisał Anthelme Brillat-Savarin w swojej książce Fizjologia smaku. Rosnące zainteresowanie zdrowym trybem życia sprawia, że chętniej sięgamy po żywność naturalną, nieprzetworzoną czy z upraw ekologicznych. Gdzie szukać takiej żywności? Najlepiej bezpośrednio od producenta. 

Zadaniem serwisu jest stworzenie przestrzeni dla rolników, gdzie gospodarstwa rolne będą posiadały swój indywidualny profil. Z poziomu użytkownika będzie możliwe korzystanie z czatu oraz forum (komunikacja pomiędzy użytkownikami portalu). Serwis będzie również zawierał wewnętrznego bloga dostępnego dla użytkowników. Zadaniem bloga będzie publikowanie informacji związanych z rolnictwem w Polsce. Profil gospodarstwa będzie zawierał jego opis oraz miał możliwość kojarzenia członków portalu. Ożywienie społeczne poprzez nowe możliwości integrowania środowisk rolniczych będzie miało bezpośredni wpływ na wzrost gospodarczy. Usługi w portalu będą świadczone nieodpłatnie i będą wsparciem dla serwisu polmarket.pl na zasadzie cross marketingu (utwórz konto i uzyskaj dostęp do platformy sprzedażowej zawierającej produkty polskie – polmarket.pl). Serwis Polscyrolnicy.pl ma wspierać Kolagospodyn.pl jako miejsce oferujące składniki najlepszej jakości do wytwarzania gań regionalnych.

 .

Ereklama.pl

Portal dla reklamodawców, wydawców treści marketingowych oraz copywriterów.

Serwis ma na celu skorelowanie osób tworzących treści i firm, które udostępniają przestrzenie do publikacji płatnych treści reklamowych oraz firm, które poszukują copywriterów. Użytkownikami systemu są reklamodawcy, wydawcy treści oraz copywriterzy. Wydawcy wprowadzają portale, na których reklamodawcy mogą publikować swoje artykuły. Reklamodawcy zamawiają opracowanie treści – artykułu o wybranej tematyce. Wydawca ma podgląd do artykułów opublikowanych przez reklamodawców na wszystkich swoich portalach wraz ze statystykami kliknięć.