Serwis ogłoszeniowy, promujący polskie firmy, produkty i usługi.

W gąszczu zagranicznych portali postanowiliśmy stworzyć dla nich alternatywę polską platformę ogłoszniową. Dążymy do promocji polskiego kapitału, z tego powodu wprowadziliśmy udogodnienia do wyszukiwania rodzimych firm i regionalnych produktów. 

“Choć było to pilotażowe badanie, możemy jednak zobaczyć konkretne przypadki, w których producent żywności zarabiał nieproporcjonalnie w porównaniu do włożonej pracy i ponoszonego ryzyka.  Dlatego apeluję do sieci handlowych o wprowadzenie programów, które zagwarantują polskim rolnikom uczciwe ceny za ich produkty.”

Źródło: Komentarz Prezesa UOKiK Marka Niechciała UOKiK dla rolnictwa – wiosna 2019


W odpowiedzi na apel Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Klientów Marka Niechciała powstał serwis ogłoszeniowy, który umożliwia bezpośrednią komunikację z polskimi przedsiębiorcami m.in. producentami żywności. Zależy nam na tym, aby skrócić drogę między producentem a konsumentem, co może mieć bezpośredni wpływ na ożywienie gospodarcze polskich producentów przez zwiększenie dostępności produktów polskich producentów.

Wartością dodaną jest możliwość wyszukiwania polskich produktów regionalnych za pośrednictwem specjalnie stworzonej  mapy. Wsparcie w tej koncepcji zapewnią serwisy tematyczne: Kolagospodyn.pl i Polscyrolnicy.pl oraz serwis Ereklama.pl, który będzie generował ruch organiczny.

MISJA

Promowanie polskich firm, produktów i usług.

FUNKCJONALNOŚĆ

  • komunikacja z wystawcą,
  • zapamiętywanie obserwowanych ogłoszeń,
  • ogłoszenia akceptowane przez administrację serwisu,
  • wyszukiwanie wszystkich produktów po lokalizacji,
  • wyszukiwanie polskich produktów regionalnych za pomocą mapy.